Тереза Мей: Росія нехтує міжнародною системою правил

Тереза Мей: Росія нехтує міжнародною системою правил

На сайті уряду Великобританії опубліковано повідомлення про телефонну розмову прем’єр-міністра Терези Мей з президентом Порошенком 11 квітня 2018 року:

“Увечері прем’єр-міністр розмовляла з президентом України Петром Порошенком про напад на Сергія Скрипаля та його доньку й про небезпеку для британської громадськості через використання нервового агента військового класу, розробленого Росією.

Президент Порошенко засудив жахливий акт і пообіцяв, що Україна буде продовжувати стояти пліч-о-пліч з Великобританією перед обличчям російської агресії. Президент також привітав новину про те, що стан пана Скрипаля та його дочки Юлії покращується.

Прем’єр-міністр подякувала президенту Порошенку за підтримку та висилку 13-ти російських дипломатів. Вона зазначила, що це не просто потужний сигнал солідарності з Великобританією, а також прояв відданості нашій колективній безпеці. Прем’єр-міністр підкреслила, що сфера охоплення і масштаби міжнародної реакції на події у Солсбері підтвердили, що злочинні дії Росії не будуть сприйматись толерантно.

Лідери говорили про те, що Солсбері – це лише останній з прикладів поведінки Росії, який свідчить про нехтування міжнародною системою правил, зокрема незаконне приєднання Криму та вторгнення на Донбас. При цьому прем’єр-міністр зазначила, що постійна підтримка України має бути ключовим елементом реакції Заходу.

Прем’єр-міністр та президент Порошенко також обговорили програму реформ в Україні. Вони привітали досягнутий прогрес, зокрема за допомогою минулорічної конференції з реформ в Лондоні. Вони погодилися з важливістю підтримки цього прогресу, оскільки майбутня конференція з реформ у Копенгагені є важливою сприятливою можливістю.

Вони обоє привітали широкомасштабну співпрацю між Великобританією та Україною в галузі оборони та безпеки та висловили бажання розвивати її в майбутньому”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ