Тіллерсон відвідає Європу і обговорить ситуацію в Україні

Тіллерсон відвідає Європу і обговорить ситуацію в Україні

На сайті Державного Департаменту США повідомляють про подорож Тіллерсона до Європи:

“Державний секретар США Рекс Тіллерсон відвідає Лондон, Париж, Варшаву та Давос 21-27 січня.

21 січня він прибуде до Лондона, де зустрінеться з міністром закордонних справ Борисом Джонсоном та радником з питань національної безпеки Марком Седвілом, щоб обговорити співпрацю з питань, що викликають занепокоєння у всьому світі, зокрема Іран, Сирію, Лівію, КНДР та Україну.

Перебуваючи у Парижі 23 січня, він зустрінеться з високопоставленими французькими посадовцями для обговорення глобальних питань, що викликають взаємне занепокоєння, зокрема, ситуацію у Сирії, Ірані, Лівані, Лівії, КНДР та Україні, а також інших регіонах. Він також візьме участь у відкритті Міжнародного партнерства проти безкарності щодо використання хімічної зброї.

Секретар відправиться до Давосу, Швейцарії, де з 24 по 26 січня він візьме участь у Всесвітньому економічному форумі 2018 року.

26 січня Секретар поїде до Варшави, де він зустрінеться з високопоставленими польськими урядовцями, щоб обговорити низку питань, пов’язаних із двосторонніми відносинами між США та Польщею, зокрема глобальні виклики, регіональну безпеку та економічне процвітання”.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ