Трамп заявив, що не розглядає можливість скасування санкцій проти Росії

Трамп заявив, що не розглядає можливість скасування санкцій проти Росії

Президент США Дональд Трамп дав інтерв’ю інформаційному агентству Reuters. Зокрема, американський очільник прокоментував зустріч з Путіним, а також назвав умови, за яких він б розглянув зняття санкцій з Росії.

Про зняття санкцій з Росії:

“Ні. Я не думав про це. Але ні, я взагалі не розглядаю це. Ні. Я б розглянув це, якби вони зробили щось, що було б добрим для нас. Але я не розглядатиму це [зняття санкцій – прим. ред.] без цього. Інакше кажучи, я б не розглядав це навіть на мить, хіба б щось було зроблено – у нас є багато спільного. У нас є багато речей, за допомогою яких ми можемо зробити добро один одному. Ми маємо Сирію. Ми маємо Україну. Ми маємо багато інших речей. Я думаю, вони хотіли б економічного розвитку. І це має для них велике значення”.

Про зустріч з Путіним:

“Ми мали дуже хорошу двогодинну зустріч. У нас була ще одна хороша зустріч з багатьма нашими представниками. Ми говорили про Ізраїль, ми говорили про нестабільність Ізраїлю, ми говорили про Сирію, ми говорили про Україну.

Я говорив про Крим, звичайно. Я завжди згадую про Крим, коли згадую про Україну. Дуже гарна дискусія була з Путіним. Це була дуже, на мою думку, хороша дискусія для обох сторін. Я згадав про газопровід, що йде до Німеччини”.

Джерело. Reuters

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ