Туреччина ніколи не визнає незаконної анексії Криму – Ердоган

Туреччина ніколи не визнає незаконної анексії Криму – Ердоган

“Наші кримськотатарські брати і сестри є важливим елементом історичних та соціальних зв’язків між Туреччиною та Україною. Присутність наших родичів на їхній історичній батьківщині, у Криму, збереження їхньої ідентичності та культури та забезпечення їхніх основних прав та свобод і надалі залишатимуться нашими пріоритетами”, – заявив очільник Туреччини Реджеп Ердоган під час спільної пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським. Про це йдеться на офіційному сайті лідера Туреччини.

Ще раз запевнивши президента Зеленського у тому, що Туреччина буде підтримувати суверенітет України та її територіальну і політичну єдність, Р. Ердоган зазначив: “Туреччина не визнає і ніколи не визнає незаконну анексію Криму”.

Торкаючись конфліктів на Донбасі, президент Ердоган висловив сподівання, що вони закінчаться в найкоротші терміни, додавши, що він вважає, що це питання може бути вирішене в рамках територіальної цілісності України мирним шляхом та відповідно до міжнародного права.

Наголосивши, що він погодився з президентом Зеленським пришвидшити роботу з інвестицій в інфраструктуру та надбудову, президент Ердоган сказав: “Ще однією важливою темою під час наших переговорів була співпраця у сфері безпеки та боротьба з FETO. Ми цінуємо заходи, вжиті українськими чиновниками. Я вважаю, що Міністерство освіти і науки України та Турецький фонд Мааріфа мають спільно зробити дуже важливі кроки”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ