Туск і Юнкер написали Зеленському вітального листа

Туск і Юнкер написали Зеленському вітального листа
Президент Європейської Ради Дональд Туск та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер написали спільного листа-привітання новообраному президенту України Володимиру Зеленському. Текст листа оприлюднено на сайті Ради Євросоюзу.

“Від імені Європейського Союзу ми хотіли б привітати вас з обранням на посаду президента України.

Дозвольте нам висловити нашу вдячність за сильну прихильність демократії та верховенству права, які народ України продемонстрував протягом всього виборчого процесу. Це серйозне досягнення у складному політичному, економічному та безпековому середовищі на тлі постійних викликів територіальній цілісності України.

Протягом п’яти років після Революції гідності в Україні було досягнуто значного прогресу, і ще багато чого потрібно зробити. Україна стала мирною, демократичною та процвітаючою, як цього потребують її громадяни.

Як президент України ви можете розраховувати на потужну підтримку ЄС на шляху реформ, зокрема консолідації верховенства права, боротьби з корупцією, збереження макрофінансової стабільності та здійснення суттєвої реформи енергетичного сектору. Ми твердо переконані, що подальше впровадження Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, включно з глибокою та всеохопною зоною вільної торгівлі, може бути важливим інструментом у цьому відношенні. Ви також можете розраховувати на подальшу стабільну підтримку ЄС суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.

Ми хотіли б висловити вам найщиріші побажання успішного перебування на посаді президента і з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами в найближчий узгоджений час”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ