У Канаді відбудеться міжнародна конференція щодо реформ в Україні

У Канаді відбудеться міжнародна конференція щодо реформ в Україні
Канада підтримує зусилля України для досягнення безпечного, суверенного і процвітаючого майбутнього. З 2 по 4 липня 2019 року Канада прийматиме третю конференцію з питань реформ в Україні в Торонто, Онтаріо. Країна також виступить співголовою заходу.

2 липня відбудеться засідання міністрів, після чого – дводенне обговорення в Українському будинку. Більше 300 друзів та партнерів України, зокрема міністри закордонних справ, керівники міжнародних інституцій, парламентарі, представники приватного сектору, громадянського суспільства та аналітичних центрів, зберуться, щоб підтримати процес реформ в Україні та її шлях до євроатлантичної інтеграції.

Канада прагне працювати з міжнародним співтовариством та Україною у напрямку:

∙ зміцнення основ демократичних реформ та забезпечення незворотності досягнень ключових реформ;

∙ підтвердження суверенітету та безпеки України в умовах російської агресії;

∙ демонстрації солідарності та підтримки Україні, оскільки вона докладає зусилля, щоб приєднатись до цінностей та принципів євроатлантичної спільноти;

∙ проведення всеохопних та стійких реформ;

∙ партнерства з громадянським суспільством та приватним сектором для сприяння підзвітності та прозорості.

Довідка

З 2014 року Україна проводить реформи для посилення безпеки, демократичної підзвітності та процвітання. Конференції з питань реформ в Україні, які ініціював прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та підтримали міжнародні партнери, зокрема Канада, охоплюють процес реформ в Україні.

Ця конференція відбувається у період між президентськими та парламентськими виборами. Вона є дуже актуальною для посилення основ демократичних реформ та підтримки імпульсу, що виник на попередніх конференціях у Лондоні та Копенгагені. Конференція підкреслить важливість незворотності теперішніх реформ і продемонструє нашу підтримку суверенітету, безпеки та процвітання України.

Український будинок

З 2 по 4 липня 2019 року Український будинок в Торонто стане центром для зустрічі приватного сектора, громадянського суспільства, уряду та міжнародних партнерів, що продемонструє прогрес і вплив українських реформ, підкреслить інвестиційні та інноваційні можливості в цій динамічній країні в центрі Європи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ