У Палаті представників ухвалили резолюцію проти участі Росії у G7

У Палаті представників ухвалили резолюцію проти участі Росії у G7
Комітет із закордонних справ Палати представників одноголосно прийняв резолюція Сіреса, яка заперечує включення Росії до майбутнього саміту країн Великої сімки. Про це йдеться на офіційному сайті конгресмена Альбіо Сіреса.

Сьогодні H.Res.546, двостороння резолюція, внесена конгресменом Альбіо Сіресом, що заперечує включення Росії до майбутніх самітів G7 доти, поки вона не буде поважати територіальної цілісності сусідів та не буде дотримуватися стандартів демократичних суспільств, була одноголосно прийнята Комітетом із закордонних справ Палати представників.

“Знову і знову Росія демонструє, що не поважає територіальну та демократичну цілісність інших країн”, – сказав Сірес. “Коли Росія була виключена з групи Великої вісімки у 2014 році після її агресивних дій в Україні, інші сім країн погодилися щодо кількох умов, які повинні бути виконані, перш ніж їй буде дозволено брати участь у майбутніх самітах. Росія не виконала жодної умови, але стала більш агресивною в Україні і підірвала демократію в багатьох інших країнах, зокрема в США. Я хочу подякувати своїм колегам з Комітету за підтримку моєї резолюції та висловити давні настрої конгресу, що Росія не може брати участь у самітах країн Великої сімки, поки вона продовжує зневажати міжнародні демократичні стандарти”.

Сірес представив H.Res.546 в серпні 2019 року, після того, як президент Трамп заявив про намір запросити президента Росії Володимира Путіна на саміт G7 наступного року. У резолюції наголошується на підтримці України, засуджуються дії Російської Федерації в Криму, підтверджується підтримка відсторонення Російської Федерації від G8 та наголошується, що майбутня участь залежить від поваги до територіальної цілісності інших країн. Комітет із закордонних справ одноголосно ухвалив її і тепер чекає подальших дій від Палати представників.

Джерело


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ