У телефонній розмові Трамп і Путін обговорювали Сирію та Україну

У телефонній розмові Трамп і Путін обговорювали Сирію та Україну

Президенти США та Росії провели телефонну розмову. Про це повідомляється на сайті Білого дому:

“21 листопада Президент Дональд Трамп спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним більше години. Президенти підтвердили свою підтримку Спільної заяви Сполучених Штатів та Російської Федерації, виданої на Саміті з питань економічного співробітництва в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні 11 листопада. Обидва президенти також наголосили на важливості виконання Резолюції 2254 Ради Безпеки ООН та підтримки Женевського процесу під керівництвом ООН для мирного врегулювання сирійської громадянської війни, припинення гуманітарної кризи, надання дозволу переміщеним сирійцям повернутися додому та забезпечення стабільності для єдиної Сирії, вільної від злочинного втручання та безпечних притулків для терористів.

Обидва президенти підтвердили важливість спільної боротьби з тероризмом на всьому Близькому Сході та в Центральній Азії і домовились про пошук шляхів подальшого співробітництва у боротьбі проти ІДІЛ, Аль-Каїди, Талібану та інших терористичних організацій.

Президенти Трамп та Путін також обговорили шляхи досягнення тривалого миру в Україні та необхідність продовження міжнародного тиску на Північну Корею, щоб зупинити її програми з ядерної зброї та ракет”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ