Україна візьме участь у військових навчаннях НАТО у Грузії

Україна візьме участь у військових навчаннях НАТО у Грузії

Сьогодні у Грузії розпочинаються багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018. За даними міністерства оборони Грузії, у навчаннях візьмуть участь і військові з України.

“З 1 по 15 серпня відбудуться багатонаціональні тренування Noble Partner 2018 на військовому аеродромі Вазіані, полігоні Вазіані й тренувальному полігоні Норіо. 1 серпня на військовому аеродромі Вазіані буде офіційно відкрито Noble Partner 2018.

Такі тренування проводяться в Грузії вже вчетверте. Вони спрямовані на підвищення кваліфікації в оборонних та наступальних операціях, збільшення готовності та сумісності з країнами-членами та країнами-партнерами НАТО, а також роблять внесок у підтримку стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні. Ось чому гаслом NP 2018 є “Сила через партнерство”.

Цьогоріч тренування є більш масштабними, у них візьмуть участь понад 3 000 військовослужбовців з країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великобританії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану й Вірменії.

До сценарію об’єднаних багатонаціональних навчань входить командування, штабні та польові тренування з живим вогнем, маневри та елементи бойової підтримки в оборонних та наступальних операціях”.

 

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ