Українська криза буде “калічити” російсько-американські відносини

Українська криза буде “калічити” російсько-американські відносини

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю Financial Times заявив:

Курт Волкер підтвердив, що адміністрація США «серйозно роздумує» над тим, чи змінювати їй свою позицію і надавати Україні летальну зброю.

«Відносини між Росією і США важливі, але українська проблема шкодить їм».

Волкер також підкреслив, що Росія повинна «прийняти фундаментальні рішення» щодо дотримання Мінських угод, спрямованих на забезпечення миру на сході України та виведення своїх сил з регіону.

П. Волкер сказав, що Вашингтон стурбований тим, що Україна «вислизнула з перших сторінок», і адміністрація Трампа разом з Німеччиною та адміністрацією Макрона в Парижі «підняли цю проблему знову».

«Мабуть зростає відчуття, що сам конфлікт погіршується і що він буде продовжувати погіршуватися, якщо ми нічого не зробимо».

«Росія розплачується за перебування на Донбасі (східній Україні) політично, також проти неї введені санкції. І відверто кажучи, з плином часу ситуація буде ставати гіршою, а не кращою».

«Ситуація, коли дипломатичні відносини, економічні відносини з Росією будуть заморожені, це, звичайно, не те, чого хотіла б Росія. Я думаю, вона повинна зробити свій вибір».

«Росія має сили на сході України і вона повинна забрати їх».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ