Українське сільське господарство на шляху до Європи

Українське сільське господарство на шляху до Європи

Ось уже три роки Німеччина й Україна інтенсивно співпрацюють у сфері органічного землеробства та торгівлі аграрною продукцією. Актуальні коопераційні проекти отримали нове спрямування на засіданні координаційної групи у Києві 13 березня 2019 року.

В рамках проекту органічного землеробства Міністерству аграрної політики та продовольства України у майбутньому надаватимуть більше консультацій щодо впровадження стандартів ЄС. Проект „Агроторгівля України“ зосереджуватиметься на консультуванні з питань аграрної політики щодо впровадження поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі України з ЄС та сприяння створенню економічних інститутів у агропродовольчому секторі.

„Проект “Агроторгівля України„ є одним з наших найважливіших проектів“, сказав генеральний директор у Міністерстві аграрної політики та продовольства України Олександр Жемойда. Для його Міністерства дуже важливими є фахові консультації проекту щодо поточних питань аграрної політики, таких як майбутнє формування ПДВ для аграрного сектору. Експерти з Гумбольдтського університету Берліна та новий довгостроковий експерт будуть відповідати за цю сферу завдань.

Реалізація вимог ЄС у секторі органічного землеробства також буде одним з основних напрямків німецько-українського співробітництва в аграрному секторі. Для того, щоб можна було безпосередньо консультувати Міністерство аграрної політики та продовольства України, проект органічного землеробства, який досі розташований в Житомирському національному агроекологічному університеті, створить у Києві проектний офіс. В результаті співпраці обсяг органічного землеробства в Україні й український експорт органічної продукції до ЄС повинні надалі розширюватися й бути краще оптимізовані. „Те, що містить напис “органічний продукт„, мусить насправді бути органічним продуктом“, заявив Франк Ріттнер з Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, доповнивши також, що „при цьому ми радо хочемо допомогти Україні через наш проект органічного землеробства“.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ