Уряд Канади підтримує миротворчу місію на сході України

Уряд Канади підтримує миротворчу місію на сході України

На початку листопада міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила про миротворчу місію до України наступне:

“Наш уряд незмінно підтримує народ та територіальну цілісність України. Ми засуджуємо нелегальну анексію Криму Росією, безупинне насильство та підтримку бойовиків на сході України.

Канада веде переговори з низкою країн про доцільність і корисність миротворчої та поліцейської діяльності в Україні. Прем’єр-міністр обговорив це питання з Президентом України та Канцлером Німеччини.

Я особисто досліджувала можливості і перспективи такої місії з Президентом та Прем’єр-міністром України, з Держсекретарем США, спеціальним представником США Куртом Волкером та Генеральним секретарем ООН минулого тижня. В останні тижні я говорила з кількома європейськими урядами і торкнулася всіх цих важливих питань.
Наш уряд перебуває у центрі міжнародних зусиль, спрямованих на підтримку України, і ми наполегливо працюємо над тим, щоб гарантувати, що будь-які миротворчі зусилля гарантують суверенітет та територіальну цілісність України. Канада очолює багатонаціональну бойову групу у Латвії, яка є частиною посиленої присутності НАТО та прикладом лідерства Канади та її постійного прагнення до безпеки в регіоні.

Народ України може розраховувати на тривалу і непохитну дружбу та підтримку Канади”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ