В Україні розпочались навчання Sea Breeze 2019

В Україні розпочались навчання Sea Breeze 2019
1 липня в Одесі відбулася церемонія відкриття навчань Sea Breeze, що триватимуть 12 днів. Цього року участь у них беруть 19 країн. Мета навчань – підвищити оперативну сумісність між країнами-учасницями та посилити регіональну безпеку, зосередившись на різних сценаріях безпеки та стабільності на землі, у морі та в повітрі.

“Військово-морський флот Сполучених Штатів разом з 18 нашими найближчими друзями, союзниками і партнерами, продовжують навчання Sea Breeze, – розповів капітан Метью Лехман, командир Цільової групи 65 і керівник навчання США. – Навчання, схожі до цих, свідчать про те, що США підтримують наших союзників і партнерів по НАТО в Європі. Мета є досить простою: тренуватися і працювати разом, а також забезпечити існування цілісної, вільної, процвітаючої і мирної Європи».

Український контр-адмірал, Олексій Неїжпапа, керівник навчань зі сторони України, підтримав коментар Леммана, підкресливши, що загальні зусилля  зблизили учасників: “Завдяки довготривалому співробітництву і взаємній співпраці у нас є велика сім’я, яка називається Sea Breeze”.

Україна та США проводять навчання у Чорному морі за участі та підтримки 17-ти інших країн, зокрема Болгарії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Греції, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії , Швеції, Туреччини та Великобританії.

“Якщо озирнутися, ви побачите українських, грузинських, турецьких, молдовських, румунських і болгарських моряків, які представляють майже кожну чорноморську націю”, – сказав Лемман. “Багато друзів в одному місці, особливо в Чорному морі, де морська безпека, верховенство права і міжнародний порядок мають вирішальне значення для економічного процвітання і миру в регіоні. Я сподіваюсь, що одного дня кожна країна Чорного моря побачить користь від співпраці з сусідніми державами щодо миру в регіоні”.

До комплексу навчань, зокрема, входять морські операції з ізоляції, протиповітряна оборона, підготовка сил спеціального призначення, боротьба з підводними човнами, заходи з ліквідації наслідків, пошук і рятування, висадка морського десанту і курси підготовки командного складу, включно з оперативним плануванням.

До команди США входить ракетний есмінець класу Arleigh Burke USS Carney (DDG 64), експедиційний швидкохідний корабель USNS Yuma (T-EPF 8), морський патрульний літак P-8A Poseidon, американські морські піхотинці Marine Rotational Force-Europe, морська група з будівництва під водою UCT-1B, а також співробітники ВМС США з Європи-Африки та працівники 6-го флоту США.

6-й флот США проводить повний спектр спільних і військово-морських операцій, часто разом із союзниками і міжвідомчими партнерами, для просування національних інтересів США, безпеки і стабільності в Європі та Африці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ