Великобританія продовжить санкції проти Росії після виходу з ЄС

Великобританія продовжить санкції проти Росії після виходу з ЄС
Уряд Сполученого Королівства підготував документ Russia (Sanctions) (EU Exit) Regulations 2019, що регулюватиме санкції проти Росії у разі виходу Британії із ЄС.

“Документ має забезпечити, щоб певні санкції, що стосуються Росії, які зараз діють у Великобританії відповідно до законодавства ЄС та нормативних актів Великобританії, продовжували ефективно діяти після того, як Великобританія покине ЄС”, – йдеться на сайті британського уряду.

“Вихід з ЄС залишається головним пріоритетом уряду. Це не змінилося. Проте відповідальний уряд повинен передбачити всі можливі випадки, включно зі сценарієм без угоди. Зараз Великобританія впроваджує санкції ЄС та ООН через законодавство ЄС та відповідні нормативні акти Великобританії. Інформація на цій сторінці буде застосована після виходу з ЄС, якщо Великобританія покине ЄС без угоди”.

“Цей режим санкцій спрямований на спонукання Росії припинити дії, які дестабілізують Україну, підривають чи загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Коли ці правила набудуть чинності, вони з тим же суттєвим ефектом замінять відповідне діюче законодавство ЄС та відповідні нормативні документи Великобританії”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ