Від Пілігрима: “Путін… Прутін… Потін?”

Від Пілігрима: “Путін… Прутін… Потін?”
Два останні дописи на Matrix-info в блоці “Глобалізація”, а саме “Капіталізація майбутнього… Антона Вайно” від 28 вересня 2017 року та “Доктрина Герасимова…” від 02 жовтня 2017 року, запрошують до роздумів.

Багато наших ура-стратегів пояснюють нам, що Володимир Путін узурпував владу, Путін – такий-сякий, Путін не стратег, Путін – КГБіст, під яким стогне Росія, і як тільки його не стане, одразу наступить благодействіє в Росії і, відповідно, в Україні, а весь світ зітхне з полегшенням. Скоріше б!

Можливо не все так примітивно?

Зацікавмося, а чому це хлопці з кооперативу “Озеро”, наближені до вождя, відходять на другий план, а нові особистості за останнє десятиліття освоюють владні кабінети “загниваючої” Росії? Чому вони? Олександр Райков, Владислав Сурков, Антон Вайно, ген. Герасимов і тому подібні… Як просвітив нас Дмитро Кисельов: “Это случайность?! Не думаю…”

Можливо їх щось об’єднує, якась стратегічна системна задача планетарного масштабу?

Адже країни-лідери заклопотані необхідністю збереження та покращення умов існування людства на планеті, й об’єднують зусилля, використовуючи спільні фінанси, наукові та технологічні досягнення землян.

В Євросоюзі за допомогою суперпотужних комп’ютерних систем розвивається проект “Симулятор живої Землі” – планетарний симулятор, що призначений для аналізу та вирішення міжнародних соціальних і економічних проблем, як от поширення захворювань, суспільна нестабільність, військові конфлікти.

В Японії діє “Мегамозок”, який складається з 640 з’єднаних суперпотужних комп’ютерів і виконує 35 млрд операцій в секунду – до послуг світової спільноти.

Під егідою NASA компанія Cisco співпрацює з ООН в рамках онлайн-платформи “Planetary Skin” (Шкіра планети), вивчає та аналізує світові ризики і управління екологією та ресурсами – водою, енергією, кліматом, біомасою тощо.

Можливо Росія приймає участь в вирішенні цих клопотів людства? Можливо це і є проблеми нових можновладців Росії?

Так, системна задача планетарного масштабу в Росії є, і організатори та виконавці вже підібрані і активно працюють.

Правда, задача двоєдина – зберегти важливість Росії для світової спільноти при безнадійно відсталих технологіях, не полишаючи можливості подальшого вичерпування “озерянами” мільярдів доларів США з надр рідної землі. При загальнодержавній імперській ментальності столітньої величі Росії та ідеї “месіанського Третього Риму” стати другорядною сировинною країною є неприйнятно.

Це не одинокий Путін, це система КГБ при владному кориті. Не буде Путіна – система поставить Прутіна або Потіна. Як цю задачу виконати? Який механізм? Його трішки привідкрили Антон Вайно та генерал Герасимов.

У Росії проголошений Антоном Вайно НООСКОП і Система Попереджуючого Управління (СПУ) (розробкою яких займалась добра сотня кращих науковців РАН), в якій задіяні всі державні структури, разом із військовим блоком. Це улюблений принцип Путіна САМБО – створювати та використовувати умови нестабільності для суперника – світового співтовариства чи окремої країни.

Прогнозувати, організовувати і підтримувати зони нестабільності в різних країнах світу, намагатись впливати на ці процеси і, якщо вигідно і попросять, – стати єдиним необхідним регулятором.

Ми повинні розуміти, що у Росії немає інших варіантів як втриматися в ряду авторитетних країн. Це не спонтанне рішення, і набагато дешевше, ніж технологічна чи ядерна гонка – БЕЗПОСЕРЕДНІЙ ВПЛИВ НА ЛЮДСЬКИЙ РЕСУРС.

Ця система активно випробовується на Балканах, в Україні, в Сирії, США і кінця цьому не буде не тому, що так хоче “хворий” Путін, а тому, що в цій стратегії задіяна вся державна потуга, разом з військовими.

КГБ-шний олігархічний клан, який має всю владу, – непідконтрольний громадськості – по своїй суті не може бути демократичним, він – зло, яке, як ракова пухлина, роз’їдає державні устрої, знищує навіть паростки громадянського суспільства, і це – на роки.

У країні, де КГБ не контролюється владою чи громадськістю, а саме є владою – ніяких проблем.

Яка твоя думка, шановний колего?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ