Виступ Дональда Туска перед самітом G7

Виступ Дональда Туска перед самітом G7

Президент Європейської ради Дональд Туск напередодні відкриття засідання «Великої сімки» у п’ятницю в італійському місті Таорміна заявив:
«Найголовніше, що єдність необхідно підтримувати, коли мова йде про захист міжнародного порядку, заснованого на правилах. Кожен день ми стикаємося з цими стратегічними глобальними проблемами, які створюють загрозу для миру і безпеки в Європі, в Азії і на Близькому Сході. Від війни в Сирії і російської агресії в Україні, ядерних і балістичних ракетних випробувань в Північній Кореї, а також меліорації земель та мілітаризації в Південно-Китайському морі. Якщо наша група не буде ціленаправленою і достатньо об’єднаною, ситуація в світі дійсно може вийти з-під контролю.
Я очікую, що G7 продемонструє єдність щодо конфлікту в Україні. Ми повністю підтримуємо незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України. Вирішення цього конфлікту можна досягнути тільки при повному виконанні Мінських домовленостей. Після нашого минулого G7 саміту в Японії ми не побачили нічого, що стало б підставою для зміни нашої політики санкцій щодо Росії. Тому я звертаюся до інших лідерів G7 повторно підтвердити цю політику».
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ