Фото. twitter.com/SecPompeo

США закликають Україну виконати вимоги МВФ

Офіційний сайт Держдепартаменту США повідомив, що держсекретар Майк Помпео провів телефонні перемовини з президентом України Петром Порошенком. Під час розмови держсекретар привітав недавнє прийняття Україною антикорупційного суду та Закону про національну безпеку і закликав Україну виконати вимоги МВФ.

Відтак, “Секретар Помпео знову підтвердив підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України. Він підкреслив, що Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнають спроби анексування Криму Росії, про що він заявив 25 липня, коли він випустив “Кримську декларацію”.

Хізер Науерт, офіційний представник Держдепу,  на своїй сторінці у твіттері підтвердила інформацію стосовно телефонних перемовин між держсекретарем Майком Помпео та президентом України Петром Порошенком:  

“Сьогодні @SecPompeo розмовляв по телефону з Президентом @Порошенком та підтвердив сильну підтримку США щодо суверенітету та територіальної цілісності України. Він підкреслив, що США не визнають і ніколи не визнають спроби Росії приєднати # Крим.”

Додамо, що “РФ і її збройні сили надалі блокують доступ СММ ОБСЄ на порушення власних зобов’язань. Росія не хоче, щоб світ бачив гуманітарну, економічну та екологічну катастрофу, створену нею в Донбасі”, – написав у своєму твіттері Курт Волкер.

 

 

Джерело. Офіційний сайт Держдепартаменту США

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписатись

Підписка

Щоб отримувати повідомлення про нові публікації, підпишіться на нашу розсилку!

Ім'я *

Email *

Виберіть категорію, яка цікавить:

Суспільство
Глобалізація
Небезпека
Світ про Україну
Геостратегія
Ти елемент Універсуму
Духовність і культура
Альтернативна історія
Геоекономіка
Наука і технології
Історія і сучасність
Роздуми

Translate

Дякую!

Тепер редактори знають.