ЄБРР надасть Україні 149 млн євро на підтримку модернізації електромереж

ЄБРР надасть Україні 149 млн євро на підтримку модернізації електромереж

Енергетична мережа України отримає величезну підтримку після інвестицій ЄБРР у розмірі 149 мільйонів євро в систему передачі електроенергії країни. Про це йдеться на офіційному сайті Європейського банку реконструкції та розвитку.

Інвестиція допоможе Укренерго модернізувати свою ключову інфраструктуру передачі, необхідну для синхронізації з європейськими електромережами. Вона також допоможе Україні узгодити її законодавчу базу та оперативну практику з Третім енергетичним пакетом ЄС.

Укренерго використає 15-річні кредитні гарантії для придбання 26 нових трансформаторів, проведе автоматизацію та модернізацію 12 високовольтних підстанцій у ключових місцях мереж електропередач України. Кредит також сприятиме щорічному скороченню викидів CO2 на 20 500 тонн.

Інвестиція посилить потенціал Укренерго розміщувати зростаючу кількість відновлюваних джерел енергії в українських електромережах,  збільшуючи  частку вітрової та сонячної енергії. Гнучка, розумна мережа стане ключовою для сталого енергетичного сектору майбутнього.

Фінансування ЄБРР також сприяє комерціалізації та інституційному розвитку Укренерго шляхом впровадження всебічного плану дій з корпоративного управління та надійних стандартів закупівель.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в країні в 1993 році Банк взяв на себе зобов’язання у розмірі майже 13,6 мільярдів євро за допомогою 432 проектів в країні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ