ЄС додає до санкційного списку дев’ять осіб, які брали участь у “виборах” у “ДНР” та “ЛНР”

ЄС додає до санкційного списку дев’ять осіб, які брали участь у “виборах” у “ДНР” та “ЛНР”
Рада Європи додала 9 осіб до переліку тих, хто підлягає обмежувальним заходам за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Вони внесені у список через те, що брали  участь у так званих “виборах” у так званій “Донецькій Народній Республіці” та “Луганській Народній Республіці”. Своїми діями вони сприяли ще подальшому підриву територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

ЄС вважає ці “вибори” незаконними та нелегітимними і не визнає їх. У заяві, опублікованій 10 листопада 2018 року, ЄС засудив ці “вибори”, оскільки вони суперечать міжнародному праву, підривають зобов’язання, взяті згідно з Мінськими угодами, та порушують суверенітет та законодавство України.

Заходи включають заборону на поїздки та заморожування активів, тобто ці особи не можуть в’їжджати  на територію будь-якої держави-члена ЄС і всі активи, що належать цим особам в ЄС, є замороженими, а особи та організації ЄС не можуть надавати їм будь-які кошти.

В результаті цього рішення, загальна кількість осіб, внесених ЄС у список, становить 164. Крім того, ЄС заморозив активи  44 юридичних осіб відповідно до цього режиму санкцій.

Правові акти, в тому числі імена відповідних осіб, доступні в Офіційному журналі ЄС.

Джерело

Рішення у офіційному журналі ЄС

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ