ЄС підтримує бізнес в Україні

ЄС підтримує бізнес в Україні

Зміцнення бізнесу, розвиток цифрової економіки та налагодження відносин між підприємцями Європейського Союзу та їхніми Східними партнерами – ключові теми обговорень 4-го Бізнес-форуму Східного партнерства, що пройде в Естонії 26 та 27 жовтня 2017 року.

У заході візьмуть участь більше 450-ти підприємців, бізнес-лідерів, політиків та представників державних органів влади з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та держав-членів ЄС. Це один з ключових додаткових заходів, що проводяться в рамках підготовки до 5-го Саміту Східного партнерства, який пройде в Брюсселі 24 листопада 2017 року.

ЄС надає допомогу українським компаніям через забезпечення фінансування, навчання та підтримку експорту на нові ринки в рамках ініціативи “EU4Business”. Від 2009 року Союз виділив 5,6 мільярда гривень (178 мільйонів євро) для 2500 українських компаній.

Який вид підтримки українські підприємства можуть отримати від ЄС?

Насамперед, це розширення доступу до фінансування: позики в національній валюті; фінансування інвестицій, пов’язаних з експортом; кошти для купівлі або оновлення обладнання; мікрокредити для відкриття або розвитку малого бізнесу.

Також це підвищення бізнес-навичок: спеціалізовані консультативні послуги та технічна підтримка для компаній (кадрові ресурси, ІТ, управлінські структури, бізнес-моделі тощо); навчальні програми для покращення навичок підприємців у ключових сферах; спеціалізоване навчання та менторство для жінок-підприємців.

І нарешті, покращення доступу до нових ринків: консультування та навчання з питань бізнесу для експортоорієнтованих компаній; надання допомоги компаніям в адаптації та торгівлі з ЄС; надання підтримки секторам сільськогосподарської та харчової промисловості в користуванні перевагами ринків ЄС.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ