ЄС продовжив персональні санкції проти Росії ще на півроку

ЄС продовжив персональні санкції проти Росії ще на півроку

ЄС сьогодні офіційно подовжив візові заборони та арешти активів на шість місяців для 155 осіб та 44 суб’єктів, залучених до дій проти територіальної цілісності України. Про це повідомили на офіційному сайті Європейської Ради:

“Рада продовжила обмежувальні заходи через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на шість місяців, до 15 березня 2019 року. Ці заходи передбачають заморожування активів та обмеження щодо поїздок. Зараз вони застосовуються до 155 осіб та 44 юридичних осіб.

Оцінювання ситуації не дало підстав для зміни режиму санкцій. Відповідна інформація та пояснення причин переліку цих осіб та організацій були оновлені у міру необхідності.

Правові акти були прийняті Радою письмовою процедурою. Вони будуть доступні в офіційному журналі ЄС від 14 вересня 2018 року.

Інші заходи ЄС, що застосовуються у відповідь на кризу в Україні, включають: економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, які діють до 31 січня 2019 року; обмежувальні заходи у зв’язку з незаконною анексією Криму та Севастополя, що обмежуються територією Криму та Севастополя, що діють до 23 червня 2019 року”.

Джерело

Журналіст “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк на своїй сторінці у Twitter також зазначив:

“Важливе повідомлення щодо режиму санкцій ЄС: Європейський суд загальної юрисдикції сьогодні підтвердив законність санкцій проти “Сбербанку”, ВТБ Банку та “Газпрому” для тих, хто домагався їх скасування”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ