ЄС: створення Малоросії суперечить цілям Мінських угод

ЄС: створення Малоросії суперечить цілям Мінських угод

На сайті Європейської служби зовнішніх справ подано коментар прес-секретаря щодо останніх “заяв” стосовно східної України.

19 липня 2017 року

Недавні “заяви” та провокаційна риторика так званих лідерів стосовно певних територій Донецької та Луганської областей України, які зараз не перебувають під контролем уряду, суперечать цілям Мінських угод. Євросоюз сподівається, що Росія однозначно відсторонить себе від таких “заяв” або дій, які порушують дух переговорів, в яких вона бере участь, і активізує свої зусилля, щоб припинити цей конфлікт.

Цей останній жахливий розвиток подій є частиною тривожної тенденції, яка включає “адміністративні заходи”, такі як примусове вилучення компаній, оголошення “державного кордону” або прийняття інших валют, крім української гривні, у Донецьку чи Луганську. Паралельно, ЄС також продовжує підтримувати комплексний підхід української сторони стосовно українських громадян, які живуть у районах, які не перебувають під контролем уряду.

Європейський Союз повністю підтримує дипломатичні зусилля, спрямовані на повне виконання Мінських угод, як основи для сталого політичного врегулювання конфлікту на сході України, яке поважає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ