ЄС виділить 24 мільйони євро гуманітарної допомоги для України

ЄС виділить 24 мільйони євро гуманітарної допомоги для України

На офіційному сайті Європейської комісії повідомляють про виділення 24 мільйонів євро для надання гуманітарної допомоги Україні:

“ЄС оголошує про виділення 24 мільйонів євро для вирішення гуманітарної ситуації на сході України.

28 лютого Європейська комісія оголосила про надання гуманітарної допомоги в розмірі 24 мільйонsd євро для задоволення потреб людей, які постраждали від конфліктів на сході України.

Фінансування здійснюється, щоб звернути увагу громадськості на гуманітарні наслідки конфлікту на сході України.

З цього приводу комісар з гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Крістос Стиліанідес сказав: “Чотири роки конфлікту лягли важким тягарем на плечі цивільного населення на сході України. Не можна не помітити, що на порозі Європейського Союзу існує гуманітарна криза. Підтримка всіх, хто цього потребує, де б вони не були, є пріоритетом для ЄС. Наш новий пакет допомоги забезпечить необхідними засобами, як от харчування, охорона здоров’я та освіта дітей.

Нове фінансування ЄС допоможе забезпечити основні потреби найуразливіших груп населення вздовж лінії контакту, зокрема й у неконтрольованих державою районах. Це допоможе тим, хто втік із районів конфлікту в сусідні країни. ЄС разом зі своїми державами-членами є найбільшим донором гуманітарної допомоги, надання Україні швидкої підтримки та сприяння розвитку. ЄС вже надав 677 мільйонів євро з початку конфлікту в 2014 році”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ