ЄС вимагає негайного звільнення українських політв’язнів

ЄС вимагає негайного звільнення українських політв’язнів

Речниця ЄС Майя Косьянчич зробила заяву, у котрій вимагає негайного звільнення усіх ув’язнених за політичні переконання українців в Росії та Криму.

“Олега Сенцова було ув’язнено за недоведену діяльність у Криму. Він виступає категорично проти незаконної анексії півострова Російською Федерацією. ЄС вважає цю справу порушенням міжнародного права та елементарних стандартів правосуддя.

Олег Сенцов проявив неймовірну мужність, рішучість і самовідданість під час свого 145-тиденного голодування. Його здоров’я зараз погіршилось до критичної стану. Відмовляючись забезпечити його належним медичним лікуванням, Російська Федерація порушила права людини, а також свої міжнародні зобов’язання, зокрема тимчасовий захід Європейського суду з прав людини від 25 липня цього року.

Європейський Союз солідарний з Олегом Сенцовим і, крім надання швидкої та відповідної медичної допомоги, очікує його негайного звільнення разом з усіма незаконно затриманими українськими громадянами в Росії й у Криму. Міжнародні стандарти прав людини на півострові повинні виконуватися”.

 

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ