ЄС закликає РФ визнати провину за збиття літака MH17

ЄС закликає РФ визнати провину за збиття літака MH17

Високий представник Європейського Союзу з нагоди 4-ї річниці збиття літака MH17 Малайзійських авіаліній заявив:

 “Сьогодні ми відзначаємо четверту річницю трагічного збиття літака Малайзійських авіаліній MH17, що спричинило загибель багатьох невинних людей. Для тих, хто втратив своїх близьких, цей день є постійним джерелом жалю, і ми висловлюємо наше глибоке співчуття та повагу їм усім.

Уламки ракети Бук, котрі показали в Нідерландах

ЄС повністю підтримує Резолюцію 2166 Радбезу ООН, де зазначено, щоб особи, відповідальні за знищення рейсу MH1717 липня 2014 року, були притягнуті до відповідальності і щоб всі держави в повній мірі співпрацювали із зусиллями щодо притягнення до відповідальності.

Робота Об’єднаної слідчої групи та заходи, вжиті залученими країнами для проведення ефективного судочинства, мають важливе значення в цьому контексті.

Об’єднана слідча група 24 травня представила подальші висновки про своє незалежне, професійне та неупереджене розслідування, зробивши висновок, що використана для збиття літака MH17 установка БУК безперечно належала збройним силам Російської Федерації.

На основі цього ми будемо і надалі закликати Російську Федерацію взяти на себе відповідальність і повною мірою співпрацювати з усіма зусиллями щодо притягнення до відповідальності”.

 Джерело

Зі свого боку ОБСЄ також висловили свої співчуття близьким та рідним загиблих у катастрофі, а також нагадали:

Відповідно до свого мандата СММ #ОБСЄ продовжує діяльність зі сприяння зниженню напруженості, а також забезпеченню миру, стабільності та безпеки в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ