ЄС збільшує квоти для українських експортерів м’яса птиці

ЄС збільшує квоти для українських експортерів м’яса птиці
ЄС та Україна підписують зміни до Угоди про асоціацію, підвищуючи передбачуваність імпорту продукції птахівництва. Про це йдеться на офіційному сайті Європейського Союзу.

30 липня у Києві представники Європейського Союзу та України підписали угоду з метою внесення змін до певних положень Угоди про асоціацію між ЄС та Україною від 2014 року щодо торговельних преференцій, які стосуються м’яса птиці та його заготівлі.

Це змінить торговельні преференції стосовно м’яса птиці та його заготівлі з метою введення більш передбачуваних умов у двосторонній торгівлі продукцією птахівництва. Формалізувавши цю угоду, обидві сторони погоджуються владнати це питання, включивши дві тарифні лінії, у рамках яких здійснювався імпорт м’яса птиці, обробленої новим способом, в обсяг чинної квоти для м’яса птиці та продукції птахівництва.  

Щойно угода набуде чинності обсяг цієї квоти зросте на 50,000 тон і буде відновлено режим найбільшого сприяння (100,8 євро/тон) для двох тарифних ліній для імпорту, що перевищує квоту.

Мета Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною – поглибити політико-економічні відносини між двома сторонами. Також вона створює глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі. Угода надає Україні рамки для активізації торговельного та економічного зростання за допомогою поліпшеного доступу своєї продукції та послуг на ринки ЄС , а також через всеохопне наближення свого законодавства та нормативних положень, що стосуються торгівлі, до стандартів Євросоюзу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ