Засновник WikiLeaks відверто підіграє Кремлю

Засновник WikiLeaks відверто підіграє Кремлю
Американський журнал “Foreign Policy” повідомив, що влітку 2016 року, коли публікувалась інформація про Демократичну Партію США, засновник WikilLeaks[1] Джуліан Ассандж відмовився оприлюднювати великий масив документів, які б викрили причетність Росії до злочинних дій на Сході України.

Відмову від публікації даних, що компрометують Російську Федерацію, компанія WikiLeaks пояснила тим, що “не змогла перевірити документи на автентичність”, а потім взагалі заявила, буцімто документи про збройну агресію РФ проти України “маловажливі”.

У 2014 році BBC та інші європейські ЗМІ оприлюднили невеликий масив добутої хакерами інформації про дії Росії в Україні. І хоча інформація, отримана минулого року, була значно об’ємнішою і важливішою, та саме ці дані Джуліан Ассандж категорично відмовився публікувати.

За інформацією інтернет-порталу Daily Dot в 2016 році WikiLeaks також відмовилась оприлюднювати документи про таємничі транзакції в розмірі 2 млрд євро між сирійським режимом Асада і російським державним банком. До речі, США ввели дуже жорсткі санкції саме проти банків РФ, які співпрацювали з режимом диктатора Башара Асада.

Іще раніше, в 2012 році, світова спільнота запідозрила зв’язок керівника WikiLeaks з ФСБ Росії, після того як він почав вести авторську програму на телеканалі “Russia Today”. Сьогодні ж можна відкинути всі сумніви щодо зв’язку Джуліана Ассанджа з Кремлем, й з великою часткою ймовірності стверджувати, що проект WikiLeaks організовано за участі тих осіб, що керують і діями Кремля.

[1] WikiLeaks – міжнародна організація, що займається витоками таємної інформації та її подальшою публікацією на своєму сайті. Джерела інформації завжди залишаються анонімними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ