Заява Директора-розпорядника МВФ після телефонної розмови з Президентом України

Заява Директора-розпорядника МВФ після телефонної розмови з Президентом України
28 листопада 2018 року Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард провела телефонну розмову з Петром Порошенком. Опісля пані Лагард виступила із заявою:

“Сьогодні я мала конструктивну розмову з президентом Порошенком, під час якої ми обговорили стан Угоди про резервне кредитування (угода stand-by). Президент поінформував мене про основні показники бюджету на 2019 рік, що нещодавно був схвалений парламентом і наразі знаходиться на розгляді МВФ. Його попередня оцінка задовільна, тож очікуємо на швидке завершення цього процесу. Ми також обговорили можливу технічну допомогу з боку МВФ щодо зміцнення податкової адміністрації та вдосконалення податкової системи на більш сприятливу для зростання, при цьому забезпечуючи прийнятний рівень заборгованості.

Очікується, що всі попередні дії з боку української влади будуть завершені до 10 грудня 2018 року й найближчим часом буде скликано засідання Виконавчої ради для обговорення Угоди про резервне кредитування. Ми підтвердили позитивні відносини та співпрацю між Україною та МВФ.”

Джерело. МВФ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ