Заява Джона МакКейна стосовно проголошення Малоросії

Заява Джона МакКейна стосовно проголошення Малоросії

Прес-центр офіційного сайту очільника Комітету з питань збройних сил Сенату США Джона МакКейна, повідомляє:

18 липня 2017 року

Заява голови Комітету з питань збройних сил Сенату США Джона МакКейна стосовно проголошення нової держави в Україні підтримуваними Росією сепаратистами.

Вашингтон, округ Колумбія – Сенатор США Джон Маккейн, голова Комітету з питань збройних сил, сьогодні виголосив наступну заяву стосовно проголошення підтримуваними Росією сепаратистами нової держави в Україні:

“Амбіція Володимира Путіна щодо відновлення Російської імперії сьогодні зробила ще один крок вперед, коли російські сепаратисти в Донецькій області України проголосили незалежну державу і прийняли назву часів царської епохи “Малоросія”. Остаточна відповідальність за це останнє грубе порушення суверенітету України лежить прямо на Росії Володимира Путіна, від керівництво якого, фінансування, військ та зброї цілком залежать сепаратисти”.

“Це незаконне проголошення російської маріонеткової держави на сході України також доповнює ряд порушень Мінських угод Росією. Своєю агресивною поведінкою Росія продемонструвала, що вона не прагне до миру, на досягнення якого були спрямовані Мінські угоди. Натомість Володимир Путін вважає, що чим більше українців вб’ють його сили та його прислужники, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін змушує Україну віддавати обмежені ресурси війні, а не поліпшенню економіки, тим більше він може дестабілізувати владу в Києві та запобігати Україні реалізувати своє євроатлантичне майбутнє”.

“Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні чесно подивитись в лице реальності, що ми не змогли кардинально змінити розрахунок Росії в Україні протягом останніх трьох років”.

“Якщо ми серйозно хочемо закінчити кровопролиття на Сході України та відновити суверенітет та територіальну цілісність України, ми повинні бути готові мислити та діяти по новому, щоб добитись зміни російської поведінки. Наприклад, не достатньо лише сказати, що санкції США та європейські санкції, введені після анексії Криму, залишатимуться до тих пір, поки Росія не виконає свої зобов’язання за Мінськими угодами. Цей підхід був випробуваний і він провалився. Діючи разом, Сполучені Штати та наші європейські союзники повинні розробити політику та стратегію для посилення дипломатичних, економічних та військових наслідків, яких зазнаватиме Росія до виконання своїх зобов’язань за Мінськими угодами. Тут вдома, ми повинні почати з відправлення законопроекту про російські санкції на стіл президенту та надання Україні оборонної летальної допомоги, якої вона потребує для свого захисту.”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ