Заява Мартіна Сайдіка з нагоди четвертої річниці Мінських угод

Заява Мартіна Сайдіка з нагоди четвертої річниці Мінських угод
Заява Спеціального представника голови ОБСЄ в Україні у Тристоронній контактній групі, посла Мартіна Сайдіка, з нагоди четвертої річниці підписання  “Пакету заходів для виконання Мінських домовленостей”.

«Сьогодні ми відзначаємо четверту річницю « Пакету заходів для виконання Мінських домовленостей». Затверджений разом з Декларацією Нормандської четвірки від 12 лютого 2015 року Радою Безпеки ООН, цей документ, а також «Мінський протокол» та «Мінський меморандум» від вересня 2014 року – є основою для поточної роботи Тристоронньої контактної групи при пошуку мирного вирішення конфлікту на сході України.

На жаль, не зважаючи на одностайні запевнення у  відданості Мінським угодам, наблизитись до вирішення конфлікту ще не вдалося. У регіоні тривають протистояння, які призводять до страждань цивільного населення та втрат людських життів, хоча їх кількість значно зменшилася протягом минулого року.

Я переконаний, що єдиним шляхом до мирного вирішення конфлікту на сході України є повна і всебічна реалізація Мінських угод усіма сторонами конфлікту. Я знову закликаю їх продемонструвати  цілеспрямовані зусилля в цьому напрямку».

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ