Заява Північноатлантичної ради щодо подій в Азовському морі

Заява Північноатлантичної ради щодо подій в Азовському морі
“Через застосування Росією військової сили проти України в Азовському морі і Керченській протоці країни НАТО закликають Росію забезпечити безперешкодний доступ до українських портів і свободу судноплавства.

Немає виправдання застосуванню Росією військової сили проти українських кораблів та особистого складу воєнно-морських сил. Ми закликаємо Росію без зволікань звільнити українських моряків та кораблі, які вона захопила. Ми закликаємо до спокою та стриманості.

Ми знову заявляємо про нашу повну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і територіальних вод. Ми рішуче засуджуємо незаконну і протиправну анексію Криму Росією, яку ми не визнаємо і не будемо визнавати. Будівництво і часткове відкриття Росією моста через Керченську протоку є ще одним порушенням суверенітету та територіальної цілісності України.

НАТО підтримує Україну та буде й надалі надавати політичну і практичну допомогу в межах встановленого між нами співробітництва. НАТО продовжить слідкувати за ситуацією”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ