Заява президента Дональда Трампа після підписання закону про санкції

Заява президента Дональда Трампа після підписання закону про санкції

Заява президента Дональда Дж. Трампа про підписання “Закону про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій”.

Сьогодні я підписав закон “Протидія супротивникам Америки за допомогою санкцій”, який вводить нові санкції проти Ірану, Північної Кореї і Росії. Я за жорсткі кроки щодо покарання та припинення поганої поведінки злочинних режимів в Тегерані і Пхеньяні. Я також підтримую те, що Америка не потерпить втручання в наш демократичний процес і що ми будемо підтримувати наших союзників та друзів у протидії російській підривній діяльності та дестабілізації.

Саме тому після вступу на посаду я запровадив жорсткі нові санкції проти Ірану та Північної Кореї та посилив існуючі санкції проти Росії.
Коли цей законопроект був вперше представлений, я висловив свою занепокоєність Конгресу про те, що він посягає на виконавчу владу, шкодить американським компаніям та інтересам наших європейських союзників.

Моя адміністрація намагалася співпрацювати з Конгресом, щоб зробити цей законопроект кращим. Ми досягли прогресу та вдосконалили стиль, щоб дати казначейському відділу більшу гнучкість у наданні звичайних ліцензій американському бізнесу, людям та компаніям. Покращений стиль також відображає відгуки наших європейських союзників, які були непохитними партнерами щодо санкцій стосовно Росії, щодо енергетичних санкцій, передбачених законодавством. Новий стиль також гарантує, що наші агентства можуть призупинити санкції в галузі розвідки та оборони, оскільки ці санкції можуть негативно вплинути на американські компанії та наших союзників.

Попри те, законопроект має серйозні недоліки – особливо тому, що він зазіхає на повноваження виконавчої влади вести переговори. Конгрес не міг навіть обговорити законопроект про охорону здоров’я після семи років обговорення. Обмежуючи гнучкість виконавчого органу, цей законопроект ускладнює проведення Сполученими Штатами позитивних для американського народу угод та змусить Китай, Росію та Північну Корею більш тісно співпрацювати. Творці нашої Конституції віддають міжнародні відносини в руки президенту. Цей законопроект підтвердить мудрість цього вибору.

Однак, не зважаючи на проблеми закону, я підписую цей документ заради блага національної єдності. Закон відображає волю американського народу побачити, як Росія робить кроки для покращення відносин з Сполученими Штатами. Ми сподіваємось на співпрацю між нашими двома країнами у низці основних глобальних питань, щоб не було більше необхідності у цих санкціях.

Крім того, законопроект дає чітко зрозуміти Ірану та Північній Кореї, що американський народ не буде терпіти їх небезпечну та дестабілізуючу поведінку. Америка продовжуватиме тісно співпрацювати з нашими друзями та союзниками, щоб перешкодити злочинним діям цих країн.

Я створив справді чудову компанію, вартістю багато мільярдів доларів. Це є однією з найбільших причин, чому я був обраний. Як Президент, я можу укласти набагато кращі угоди з іноземними країнами, ніж Конгрес.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ