Заява речниці ЄС про парламентські вибори в Україні

Заява речниці ЄС про парламентські вибори в Україні

Після президентських виборів у березні та квітні український народ в черговий раз надав потужний мандат на проведення реформ протягом наступних п’яти років. Тепер нова влада відповідальна  за те, щоб задовольнити очікування громадян України.

Згідно з попередньою оцінкою Місії ОБСЄ / БДІПЛ зі спостереження за виборами, основні права і свободи загалом поважали на парламентських виборах. Кампанія була конкурентоспроможною, а виборча адміністрація була компетентною та ефективною. Місія, однак, повідомляла про підкуп голосів і тісний зв’язок ділових та політичних інтересів, які диктує  висвітлення виборів у ЗМІ, а також інші зловживання, зокрема в мажоритарних округах. Важливо, щоб українські органи влади врахували виявлені недоліки на основі рекомендацій ОБСЄ / БДІПЛ до запланованого виборчого циклу, включаючи місцеві вибори 2020 року.

 

Європейський Союз підтримує демократичну, стабільну і процвітаючу Україну. Ми з нетерпінням очікуємо на просування нашої політичної асоціації та економічної інтеграції та реалізації процесу реформ на основі нашої Угоди про асоціацію, і на тісну співпрацю з цією метою з новою Верховною Радою та новоствореним урядом. Ці реформи включають підтримку верховенства права, боротьбу з корупцією, енергетичну та макроекономічну стабільність на благо громадян України.

Європейський Союз залишається непохитним у підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах визнаних на міжнародному рівні кордонів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ