Заява речниці ЄС щодо ситуації з правами людини на Кримському півострові

Заява речниці ЄС щодо ситуації з правами людини на Кримському півострові

Представник зовнішньополітичної служби Євросоюзу Майя Косьянчич оприлюднила заяву щодо ситуації з правами людини на Кримському півострові:

«16 січня Володимира Балуха, відомого через незгоду з незаконною анексією Кримського півострова Російською Федерацією, було засуджено до відбуття покарання терміном на три роки та сім місяців у колонії-поселенні кримським судом, юрисдикцію якого ЄС не визнає.

Окрім того, 23 листопада минулого року у Сімферополі за сумнівними звинуваченнями було затримано кримськотатарського активіста Бекіра Дегерменджи. Зважаючи на критичний стан здоров’я затриманого, вкрай важливо негайно надати йому належну медичну допомогу.

Потрібно надати повний, вільний та безперешкодний доступ до півострова міжнародним експертам із захисту прав людини. Європейський Союз очікує на якнайшвидше звільнення усіх громадян України, яких нелегально утримують у незаконно анексованому Криму та в Росії.

Євросоюз і надалі залишається відданим ідеї повного дотримання політики невизнання незаконної анексії Криму та Севастополя».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ