Зеленський зустрівся з прем’єром Канади Трюдо

Зеленський зустрівся з прем’єром Канади Трюдо

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо під час Третьої конференції з питань реформ в Україні. Конференцію, що відбувається цього тижня у Торонто, організовують Канада та Україна.

Під час зустрічі прем’єр-міністр Трюдо запевнив, що Канада підтримує народ України, суверенітет і територіальну цілісність держави. Два лідери також обговорили зусилля України щодо просування демократичних реформ на її шляху до євроатлантичної інтеграції, а також ситуацію з безпекою в регіоні. Прем’єр-міністр наголосив на необхідності об’єднатися за умов спроб Росії підірвати суверенітет України.

Два лідери також вивчали шляхи подальшого поглиблення торговельних відносин між Канадою та Україною. Вони зосередили увагу на Угоді про вільну торгівлю між Канадою та Україною і домовилися розширити контракт, щоб створити ще більше нових можливостей і хороших робочих місць для канадців і українців середнього класу.

Прем’єр-міністр Трюдо і президент Зеленський також радо вітали дві нові угоди, які призведуть до ще більш тісних зв’язків між людьми наших двох країн. Договір про аудіовізуальне спільне виробництво сприятиме популяризації канадського контенту в Україні та надасть значні можливості для розширення аудиторії для канадських художніх фільмів, телебачення та цифрової продукції. Спільна декларація про механізм молодіжної мобільності є бажаним кроком до пожвавлення угоди, яка зміцнить наші зв’язки та надасть можливості для подорожей і роботи молодим канадцям та українцям.

Канада і Україна пов’язані глибокими дружніми відносинами, побудованими на спільних цінностях і сильних зв’язках між людьми. Сьогодні ми зробили наступний крок для поглиблення цих зв’язків і створення хороших робочих місць середнього класу як для канадців, так і для українців. Канада завжди буде підтримувати народ України і продовжуватиме підтримувати його зусилля на шляху до демократії, безпеки та процвітання”, – сказав Дж. Трюдо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ