Юнкер: Майбутнє України з Європою

Юнкер: Майбутнє України з Європою

Заява Жана-Клода Юнкера, президента Європейської комісії, щодо голосування в голландському Сенаті за ратифікацію Угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною:

«Сьогоднішнє голосування в голландському Сенаті посилає важливий сигнал з Нідерландів і всього Європейського Союзу до наших українських друзів: місце України в Європі. Майбутнє України з Європою.

Я хотів би подякувати голландському уряду і керівництву інших партій за їхні зусилля по доведенню цього процесу до позитивного завершення. Ми майже там. Наша Угода про асоціацію, включаючи компонент глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі, в даний час є на один крок ближче до ратифікації. Я хотів би бачити швидке завершення цього процесу, до саміту ЄС-Україна в липні.

Європейський Союз повністю відданий нашому партнерству з українським народом, яке стало для нас одним з найближчих і найбільш цінних. Угода про асоціацію вже збільшила торгівлю між нами, принесла зростання добробуту для підприємців, допомогла ініціювати і закріпити ряд реформ в Україні і дала нові можливості для Європейського Союзу і громадян України також. Давайте використовувати позитивну динаміку, створену сьогоднішнім голосування, для подальшого зміцнення нашого партнерства».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ