Держдеп США закликає до обміну «всіх на всіх»

Держдеп США закликає до обміну «всіх на всіх»

28 грудня Державний департамент США оприлюднив заяву з приводу обміну затриманими між Україною та Росією:

«Сполучені Штати Америки вітають вчорашній обмін понад 300 затриманих між урядом України та силами під проводом Росії на сході України. Цей обмін є одним з кроків до реалізації Мінських угод. Ми знову закликаємо сторони в повній мірі виконувати взяті на себе Мінські зобов’язання, включно з реальним обміном затриманими “всі на всіх”; повним припиненням вогню; виведенням важкої зброї; забезпеченням безпечного та захищений доступ для моніторингу спеціальної місії зі спостереження ОБСЄ; і гуманітарним доступом до зони конфлікту.

Як заявив секретар Тіллерсон міністру закордонних справ Лаврову у своїй телефонній розмові на цьому тижні, для Росії також важливо повернути своїх представників до Об’єднаного центру з контролю та координації.

Боротьба на сході України забрала понад 10 000 життів і пошкодила важливу цивільну інфраструктуру. Росія, яка розпочала цей конфлікт і підтримує його, активно керуючи військовими підрозділами на місцях, які атакують українські позиції щодня, повинна припинити його.

Сполучені Штати Америки, у координації з Францією, Німеччиною та Україною, готові співпрацювати з Росією для підтримки Мінських угод, спрямованих на припинення конфлікту, в тому числі завдяки миротворчим силам з широким мандатом на забезпечення безпеки та захисту по всій зоні конфліку, контролю над міжнародним кордоном та відповідальністю за розміщення важкої зброї».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ