Двосторонній діалог США-Україна з питань кібербезпеки

Двосторонній діалог США-Україна з питань кібербезпеки

На сайті посольства США в Україні повідомляють:

“29 вересня 2017 року Сполучені Штати Америки та Україна провели перший двосторонній діалог з питань кібербезпеки у Києві, Україна. На підтвердження зобов’язання США щодо підтримки кібербезпеки в Україні, посол США Марі Йованович заявила під час діалогу, що Сполучені Штати нададуть понад 5 мільйонів доларів США у рамках нової допомоги в галузі кібербезпеки, спрямованої на зміцнення здатності України запобігати, зменшувати вплив та реагувати на кібератаки. Діалог зміцнив двосторонню співпрацю щодо питань кібербезпеки та кіберполітики на загально урядовому рівні. Визнаючи важливість кіберзагроз, учасники поділились підходами до організації структур з політики з кібербезпеки та процедур щодо дій у відповідь на кіберінциденти. Вони обговорили шляхи захисту критичної інфраструктури та військових систем, а також обмінялися поглядами щодо заходів для зміцнення довіри у сфері кібербезпеки в ОБСЄ. Учасники також розглянули діючі заходи США щодо надання допомоги з кіберпитань в Україні.

Обидві сторони також підтвердили свою готовність до збереження відкритого, взаємосумісного, надійного та безпечного Інтернету. Вони також висловили спільне занепокоєння тим, що найбільш серйозні зловмисні дії в галузі кібердіяльності мають потенціал підірвати мир, процвітання та стабільність міжнародного співтовариства.
Делегацію Сполучених Штатів очолювали Спеціальний помічник Президента та Старший директор у Раді національної безпеки з питань міжнародної політики кібербезпеки Джошуа Стайнман, заступник Держсекретаря з питань кібер- і міжнародних комунікацій та інформаційної політики Роберт Стреєр, та заступник Координатора з питань кібербезпеки Держдепартаменту США Мішель Маркофф. До складу делегації США входили також представники Державного департаменту США, міністерств фінансів, оборони, енергетики, юстиції та внутрішньої безпеки США, а також Федерального бюро розслідувань. Українську делегацію очолив заступник Міністра закордонних справ Вадим Пристайко, а до її складу входили представники Національного банку України, Міністерства оборони, Ради національної безпеки і оборони, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, та Міністерства закордонних справ”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ