Озон може вбити коронавірус?

Озон може вбити коронавірус?
Японські вчені минулого тижня заявили, що низька концентрація озону може нейтралізували частки коронавірусу, тож лікарні могли б використовувати озон для дезінфекції приміщень – повідомляє інформаційне агентство HINA.

Науковці з медичного університету Фуджіта на прес-конференції повідомили, що вони довели, що газ озону у концентрації від 0,05 до 0,1 ppm, тобто в межах, які вважаються нешкідливими для людей, може вбити вірус. В експерименті використовувався генератор озону у закритому приміщенні з взірцем коронавірусу. Дієздатність вірусу зменшилася на понад 90% після 10 годин впливу на нього озону низького рівня.

“Поширення нового коронавірусу може зменшитись під постійним впливом озону низької концентрації, навіть і в середовищі, де перебувають люди, якщо застосовувати систему цього типу”, – говорить Такаюкі Мурата, вчений, котрий проводив випробовування. “Ми відкрили, що це особливо ефективно в умовах з високою вологістю”.

Відомо, що озон, як різновид молекул кисню, ліквідує чимало патогенів, а попередні експерименти показали, що високі концентрації між 1 і 6 ppm є ефективними проти коронавірусу, але потенційно отруйними для людей.

Нещодавні дослідження у Технологічному інституті у штаті Джорджія продемонстрували, що озон може бути корисним при дезінфікуванні захисних костюмів, окулярів та інших захисних медичних засобів.

Університетська лікарня Фуджіта, що у префектурі Айчі в центральній Японії, встановила генератори озону, щоб зменшити поширення вірусу у приймальнях лікарні та палатах.

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ


Як скульптура комара підштовхнула до наукової ідеї Китайська “жінка-кажан”