Президент Ізраїлю Рівлін зустрівся з Гройсманом

Президент Ізраїлю Рівлін зустрівся з Гройсманом

Президент Реувен Рівлін сьогодні вранці (понеділок, 15 травня 2017 року), зустрівся в своїй резиденції з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який прибув з офіційним візитом до Ізраїлю в супроводі делегації міністрів уряду.
«Це справжнє задоволення і честь приймати вас тут, в Єрусалимі, столиці Ізраїлю», сказав президент Рівлін вітаючи гостя і розповів про свій візит в Україну в минулому році. «Я дійсно вважаю, що для того, щоб відкрити нову епоху взаєморозуміння між нашими народами, ми повинні віддати належне минулому. Ми дуже цінуємо те, що ви робите, протидіючи ненависті, протидіючи фашизму і протидіючи антисемітизму “
Президент високо оцінив співробітництво і партнерство між Ізраїлем і Україною, яке зростає, і висловив надію на те, що ці хороші відносини будуть розширюватися.

Гройсман зазначив: «Пане Президенте, ми дякуємо Вам за візит до України для відзначення річниці трагедії Бабиного Яру. Місце було використане для вбивства євреїв, а також людей українського і циганського етнічного походження та інших етнічних груп, тому що фашизм і нацизм не пощадив жодної етнічної групи». Він додав: « Сьогодні людство має інші проблеми, які стоять перед ним, і Україна високо цінує права людини і людське життя і ми повинні боротися за мир, ми повинні бути об’єднаними, щоб захистити наші демократичні цінності і захистити мир у всьому світі».
Президент Рівлін додав: «Коли ми говоримо, як євреї “ніколи знову”, ми не повчаємо наших людей, ми засвоїли урок, ми знаємо, що ми повинні робити, ми знаємо про безпеку і тягар безпеки.» Він продовжив: «Коли ми говоримо про те, що сталося, ми повинні навчити всіх людей, щоб це не повторилося. Фашизм є явищем, нацизм є явищем, і це було по всій Європі, там було багато людей, які думали, як нацисти про євреїв, і кожен з нас повинен винести урок для свого народу. Ніхто не може ігнорувати факти історії».
Обидва перейшли до розширеного обговорення подій в регіоні, а також шляхів подальшого зміцнення зв’язків між Ізраїлем і Україною.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ