США залишаються послідовними у своїх посланнях Росії

США залишаються послідовними у своїх посланнях Росії

Репліки
Рекс В. Тіллерсон
Державний секретар
Прес-брифінг
Вашингтон
1 серпня 2017 року

«В Україні ми були дуже послідовними в наших посланнях Росії про те, що Мінські угоди повинні бути досягнуті, вони повинні бути реалізовані, інакше нічого не можна зробити щодо ситуації з санкціями в Україні. Як вам відомо, ми призначили спеціального представника в Україні, колишнього посла в НАТО Курта Волкера. Курт є дуже досвідченим послом, дипломатом у цій сфері. Він добре знає сферу, добре знає Росію, він, безумовно, добре знає наших партнерів і він дуже чітко бачить свою місію, щоб зрозуміти чи не можемо ми просунути процес в Україні вперед. Він давненько призупинився, як ви знаєте. Повідомлення про це вітали як росіяни, так і Нормандська група, яка разом з Росією намагалася просунути ці обговорення вперед. Тому ми сподіваємося, що ми зможемо досягти певного прогресу в зрушенні ситуації в Україні і досягти взаємодії та справжнього припинення вогню, бо на спалах насильства в східній Україні в цьому році болісно дивитися.

Ми продовжуватимемо дотримуватись наших зобов’язань перед трансатлантичними відносинами і президент чітко дав зрозуміти нашу відданість НАТО. Його очікування щодо інших в НАТО були досить зрозумілими і я думаю, знову ж таки, дуже правильними. Ми підтвердили свою прихильність Статті 5. Безсумнівно, це не повинно стати проблемою в будь-якому розумінні.

Працюючи з Росією та над складними проблемами, я хочу висловити вдячність Брайану Гуку, який, як мій директор з планування політики, працював зі своєю командою, щоб надати нам ряд варіантів. Важливо відзначити двох важливих послів в регіоні: Джон Теффт, який є нашим послом у Москві і має справу з дуже важкою ситуацією зараз; а також наш посол в Україні Марі Йованович. Вона проводить величезну роботу, працюючи з президентом Порошенком, щоб допомогти уряду України зміцнити власні стандарти управління, продовжувати здійснювати прогрес у антикорупційній кампанії та зміцнити свою власну систему правосуддя, яка, на нашу думку, важлива для їх стабільності».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ