Заява Директора-розпорядника МВФ щодо України

Заява Директора-розпорядника МВФ щодо України
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард та президент України Петро Порошенко вчора, 19 червня, провели розмову стосовно нещодавніх подій. За підсумками цього спілкування пані Лагард зробила наступну заяву:

“Я дуже окрилена тим, що український парламент ухвалив  Закон про Вищий антикорупційний суд, що є суттєвим кроком уперед у боротьбі влади проти корупції. Новий закон прокладає шлях до незалежного та сильного антикорупційного суду, який спільно з існуючими інституціями (НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою) долучиться до забезпечення відповідальності та справедливості, що їх вимагає народ України від своїх посадовців”.

“З огляду на це, я висловила вдячність президентові за його лідерство, що уможливило ухвалення закону, та привітала його намір зробити суд діючим до кінця цього року. Ми погодилися, що нині дуже важливим є невідкладне ухвалення парламентом допоміжного закону, що його подав президент для фактичного започаткування суду. Не менш важливими є зміни для відновлення підтриманих у першому читанні вимог щодо розгляду Вищим антикорупційним судом всіх віднесених до його юрисдикції справ, зокрема нових апеляцій щодо відповідних рішень, винесених судами першої інстанції. 

“Ми домовилися і надалі тісно співпрацювати, включно зі співробітництвом з урядом, для вчасної імплементації цих та інших передумов, передусім стосовно цін на газ та бюджету, що є критично важливими для завершення поточного перегляду програми, яку підтримує МВФ ”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ