Джавеліни доставили в Україну кілька тижнів тому

Джавеліни доставили в Україну кілька тижнів тому

«2 травня помічник секретаря Мітчелл прибув до Києва, де зустрівся з Президентом Порошенком, прем’єр-міністром та іншими українськими лідерами. Помічник секретаря підтвердив нашу непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України перед лицем триваючої російської агресії. Він наголосив на важливості дотримання Україною умов кредитного пакету МВФ, який передбачає створення надійного антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. Він також оголосив про додаткові 5 мільйонів для допомоги Україні у сфері кібербезпеки.

Помічник секретаря Мітчелл підтвердив наше зобов’язання підтримувати Україну, оскільки вона продовжує рухатися на шляху до НАТО та євроатлантичної інтеграції, а також важливість прийняття відповідного закону про національну безпеку.

Я знаю, що багато з вас зацікавились продажем ракет «Джавелін» Україні. Можу сказати, що це питання лежало на столі протягом дуже довгого часу, перш ніж ми оголосили ще в 2017 році про рішення Президента надати Україні ракетні системи «Джавелін». Їх доставили всього кілька тижнів тому. Чомусь дехто з вас пропустив інфорамцію про те, що вони були доставлені. Отже, хтось провів хорошу роботу, щоб зберегти тишу».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ