Голова МЗС Великобританії відвідав Україну

Голова МЗС Великобританії відвідав Україну

31 серпня посольство Великобританії в Україні повідомило на своїй сторінці у Facebook:

«Сьогодні розпочинається візит Міністра Збройних Сил Великої Британії Марка Ланкастера до України, під час якого він зустрінеться з британськими й українськими військовими, які навчаються спільно в рамках програми Орбітал.

Візит Міністра відбувається на тлі заяв офіційного Лондона про розширення навчальної програми Великої Британії для Збройних Сил України, яку буде доповнено додатковими курсами з протидії снайперським операціям і наступальним діям із залученням бронетехніки та мінометів.

Британські військові інструктори перебувають в Україні з 2015 року в рамках тренувальної програми Орбітал, яка триватиме щонайменше до першої половини 2018 року. Із початку програми британські військові провели навчальні курси з оборонних навичок для п’яти тисяч військовослужбовців ЗСУ, що є на тисячу більше, ніж планувалось спочатку».

Міністр Збройних Сил Макр Ланкастер зазначив:

«Велика Британія збільшує свою присутність на глобальній арені та виконання наших зобов’язань у Європи є красномовним свідченням цього. Кількість британських військових в регіоні – Естонії, Україні та Польщі – налічує 1000 осіб. Ми збільшуємо наші зусилля спільно із союзниками та послідовно підтримуємо європейську безпеку».

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ