Гороскоп Гітлера

Гороскоп Гітлера

Гортав днями місячник “Лотос” за 1939 рік і побачив цікаву статтю Казимира Ходкевича, полковника жандармерії Війська Польського та кавалера ордена Virtuti Militari. Казимир народився у Львові в 1892 році й Першу світову війну пройшов у цісарській армії. Після польсько-української війни 1918 року став частиною авіаційного відділення польової жандармерії у Львові. А між 1933 та 1939 роками був призначений командиром шостого дивізіону армії. У вересні зустрів війну командиром армії “Карпати”, оперативного підрозділу, який створили в липні 1939 року. Саме тоді Ходкевичнаписав статтю для “Лотоса” під назвою “Поточні політичні прогнози”.

Тут варто зауважити, що пан Казимир не був типовим військовим польської армії, він належав до масонської ложі “Білий орел”, що входила в обідієнцію Le Droit Humain, куди приймали як чоловіків, так і жінок. Також він входив до ложі International Concord, а під час війни вступив у Теологічнетовариство Единбурга. Після війни Ходкевич став засновником і очільником польського теософічноготовариства Англії “Вавель”, багато писав про езотерику та магію. Власне, у “Лотосі” він публікувався тому, що був частиною львівської тусовки езотериків і дослідників невидимих феноменів. Редактори писали, що цей журнал (виходив у 1935–1939 роках) був присвячений розвитку й культурі внутрішнього життя. Спочатку редакція розташовувалась у Кракові, а в червні 1937 року була перенесена до Вісли, де практикував свої медіумічні експерименти колишній львівський професор психології Юліан Охорович. Журнал спеціалізувався на містиці, окультизмі, магії, астрології, герметичній медицині та мистецтві життя!

Наш львівський військовий зробив огляд європейських новин і вважав доречним навести кілька прогнозів, які нещодавно з’явилися в пресі. Наприклад, він згадав, що влітку 1939 року Познань відвідав відомий ясновидець пан Оссовецький, котрий заявив, що політична напруженість досягне свого апогею в поточному (1939) році, але все поступово вляжеться й Америка відіграватиме мирну роль у врегулюванні політичного хаосу в Європі. Після так званого “розпаду” Чехословаччини в Німеччини залишився лише один варіант — війна. Пан Оссовецький стверджував, що війна, якщо вона розпочнеться, відбудеться на морі, проте він запевняв, що потужність духовних сил поляків шалено зростає і що ніхто не зможе перемогти такий народ. Також Ходкевич згадав передбачення монаха Германа з XIII ст., який писав, що після імператорської династії (Гогенцоллернів) у Німеччині до влади прийде принцепс, тобто вже не король чи імператор, а вождь, лідер. Цей вождь зазнає нищівної поразки, бо по сусідству на cході підіймається нова сила (nescit quod nova potentia crescit). Пан Казимир твердив, що “втаємничені” коментатори пояснюють, що цією силою є Польща. Окрім німецького монаха Германа, Казимир також згадує якихось слов’янських “арестовичів”, які писали, що над “слов’янщиною” розправив свої крила великий птах — як на заході, так і на сході. Ось дослівна цитата:

Чорний орел візьме під свої крила все нові землі. Зловісне знамення повіє над Германією. Ніч рабства нависне над слов’янським світом. Але коли вождь німців спрямує свої озброєні орди на землі над Вартою і Віслою, після довгого сну неволі зійде зоря свободи. З-під попелу спалахне «іскра нового життя». Землі від Одера до Ельби повернуться до своїх законних власників”.

Якщо врахувати, що після страшної війни, яку розв’язали нацисти в 1939 році, полякам повернулися землі, що століттями перебували під німецьким пануванням, то ці пасажі навіть мають “пристойний” вигляд. Польський військовий, містик і масон зі Львова завершив свій текст переконанням, що великий відроджений райх німців, хоч і має страхітливий вигляд, приречений бути зруйнованим сильною, згуртованою та готовою до війни Польщею. Як усе насправді сталося і як реалізувалися пророцтва, ми добре пам’ятаємо.

Цікавинкою статті пана Ходкевича є те, що редактори помістили відразу після неї гороскоп Гітлера. Тут було вказано, що в Німеччині під карою ув’язнення заборонено друкувати гороскопи канцлера, оскільки передбачення є жахливими. Перш ніж обговорювати сонячний гороскоп на 1939–1940 роки, автори згадали найцікавіші моменти натального гороскопа Гітлера. Його головною домінантою був Сатурн у 10-му полі, і ця позиція обіцяла владу, гордість, емоції панування і владарювання. Тут автори не могли стриматися, щоб не процитувати уривок із Біблії: “І повів його сатана на високу гору, і показав йому всі скарби світу”. Втім, як твердили польські астрологи, кар’єри Сонця в 10-му полі зазвичай закінчуються трагічно, як ми знаємо з долі Наполеона. Таким людям бракує гнучкості та здатності адаптуватися до змінених умов і оточення. Небезпека проявляється в сліпій впертості й запереченні будь-якого іншого погляду, крім власного.

Зорі віщували Гітлеру певний розлад між колегами чи партнерами — ці тенденції мали досягнути свого апогею в липні, серпні та вересні 1939 року. Це мало призвести до глибоких розбіжностей із союзниками та товаришами, а також до широкої опозиції, втрати популярності та повної ізоляції. Поточні Уран і Місяць у з’єднанні над 7-м полем гороскопа народження були своєрідним сузір’ям відчаю і волі фюрера, що конденсувалися у вигляді несвідомих і нерозумних вчинків, створюючи навколо власника гороскопа атмосферу смерті й насильства. Автори писали, що з’єднання Сатурна із Сонцем у літні місяці мало порушити фізичну конституцію канцлера. У цей час патологічні процеси, що дрімали, мали б активізуватися і досягнути кульмінаційної точки. Закон взаємозв’язку душі й тіла давав змогу польським езотерикам зробити висновки про “поширення порушень трансформації матерії на всю психофізичну конституцію, що відображається в комплексі симптомів, визначених англосаксонськими неврологами як psychosis minor (внаслідок інтоксикації організму), і проявляється в психомоторному неспокої, втраті почуття міри й реальності, ослабленні почуття дійсності”. Автори підсумували, що важко перерахувати всі небезпечні знаки в поточному гороскопі канцлера в межах невеликої астрологічної статті, оскільки їх понад десять. Єдине, що вони моглисказати, — це те, що канцлер Гітлер зараз переживає найгірший і найнебезпечніший період свого життя! І це виявилося правдою…

Текст астрологічного пророцтва підписали Лєшек Шуман, астролог і підприємець, який у часи окупації працював круп’є в казино. Іншим упорядником гороскопа був доктор Альфред Калацінський із Познані, популярний польський астролог 1930-х років. Обидва вірили, що астрологія та парапсихологія є підвидами психології. Шуман написав багато гороскопів, видавав книжки та був радником народної поліції в соціалістичній Польщі (ловив злочинців за допомогою астрології), де заснував у 1982 році Поморське парапсихотронне товариство.

Звичайно, прочитавши пророцтва щодо Гітлера, я пішов гуглити гороскоп Путіна. Рік тому, у грудні 2022-го, Богдан Скаврон писав для ТСН, що відомий український астролог Влад Росс передбачив, що в Путіна весна 2023-го буде важкою, а влітку він взагалі капітулює. І що втрати змушують росіян щораз більше звертатися до астрологів і шаманів. Гаразд, подумав я, і пішов спати задоволений…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ


Телебачення як філософія потоку Про вільні мистецтва