Канада надасть Україні 45 млн доларів на реалізацію реформ

Канада надасть Україні 45 млн доларів на реалізацію реформ

Під час Третьої міжнародної конференції з питань реформ в Україні, що проходить в Торонто, Онтаріо, уряд Канади оголосив про надання Україні понад 45 мільйонів доларів на впровадження реформ, з них 25 мільйонів – на реалізація інклюзивних та гендерних реформ. Про це йдеться на офіційному сайті канадського уряду.

Канада і міжнародна спільнота підтримують народ України на його шляху до безпечного, суверенного і процвітаючого майбутнього. Сьогодні представники 37 країн взяли участь у Конференції з питань реформ в Україні. На зустрічі, яку очолили Канада та Україна, були присутні міністри закордонних справ, керівники міжнародних інституцій, парламентарії, представники приватного сектору, громадянського суспільства та аналітичних центрів, а також члени української канадської громади. Усі вони підтримують Україну та її амбіційну програму реформ.

Канада також вживає конкретні заходи проти продовження російської агресії в Україні і засуджує рішення Росії видавати російські паспорти громадянам України на Донбасі. Канада докладе зусилля, щоб ці паспорти не могли бути використані для поїздки до Канади.

Для того, щоб зберегти важливу рушійну силу реформ та міжнародну підтримку, також було оголошено, що Литва буде приймати наступну конференцію з питання реформ в Україні у Вільнюсі у 2020 році.

Ми перебуваємо в Торонто цього тижня, тому що ми всі віддані підтримці народу України у реалізації їхніх прагнень на майбутнє. Їхні надії поділяються людьми по всьому світу. Проведені сьогодні обговорення свідчать про те, що разом ми можемо допомогти здійснити зміни, які покращать життя людей України”, – сказала Христя Фріланд, міністр закордонних справ Канади

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ