Канадський міністр Марі-Клод Бібо завітала до України та відвідала Донбас

Канадський міністр Марі-Клод Бібо завітала до України та відвідала Донбас

Міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо прибула з офіційним візитом в Україну 18 липня, щоб зустрітися з представниками влади, жіночими організаціями та іншими ключовими зацікавленими сторонами. Міністр перебуватиме в Україні до 23 липня.

У четвер, 19 липня, міністр Бібо зустрілася з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Про це канадський політик написала на своїй сторінці у Twitter: “Конструктивна зустріч з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом сьогодні вранці. Ми обговорили проблеми, з якими зіштовхується країна, а також прогрес, якого вона досягла за останні роки.
Канада залишається стійким союзником України і я знову підтвердила нашу підтримку прем’єр-міністру”.

 Того ж дня міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо провела зустріч з міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівом: “Чудовий обмін ідеями з першим віце-прем’єр-міністром та міністром економічного розвитку і торгівлі України паном Степаном Кубівом. Гендерна рівність була основою нашого обговорення, оскільки ми хочемо забезпечити входження українських жінок у політику та надати кращий доступ до фінансових засобів”.

Міністр Бібо зазначила, що Канада виділяє Україні десятки мільйонів доларів для підтримки соціально-економічних програм: “Канада із задоволенням закликає до попередніх пропозицій щодо зростання, для всіх, зокрема й до процвітання в Україні. Ініціатива щодо надання 30 мільйонів доларів буде вибирати пропозиції, які допоможуть збалансувати соціально-економічну нерівність серед українців протягом наступних 5 років. У межах нашого урядового підходу Канада виділяє до 50 мільйонів доларів щорічно на підтримку соціально-економічних програм по всій країні, створення міцної та підзвітної демократії та сприяння миру та безпеки в Україні та регіоні в цілому”.

У неділю, 22 липня, міністр Канади Марі-Клод Бібо зустрілася з командувачем Об’єднаних сил Сергієм Наєвим на Донеччині. Своїми враженнями канадський політик поділилася на своїй сторінці у Twitter: “Зруйновані будинки, бомбардування… Це повсякденне життя населення в конфліктних зонах на сході України. Гуманітарні працівники, за підтримки Канади, надають їм основні послуги (притулок, основні потреби)”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ