Литва виділила Україні 50 тисяч євро гуманітарної допомоги

Литва виділила Україні 50 тисяч євро гуманітарної допомоги

Міністерство закордонних справ Литви виділило Україні 50 тисяч Євро гуманітарної допомоги. Кошти будуть передані агентству Міграції ООН (ООН), Міжнародній організації з міграції. Цей акт є ще одним вкладом у реалізацію плану гуманітарного реагування, започаткованого Управлінням ООН з координації гуманітарних питань. План спрямований на асигнування, які, як очікується, досягнуть 187 мільйонів доларів США в 2018 році.

Опитування Організації Об’єднаних Націй показує, що 4,4 мільйона людей безпосередньо постраждали від конфлікту в Східній Україні, 3,4 мільйона людей потребують гуманітарної допомоги, 10 315 людей загинули та 24 839 отримали поранення. 70 відсотків тих, хто потребує гуманітарної допомоги – це люди похилого віку, жінки та діти.  В Україні нараховується приблизно 1.49 мільйонів внутрішньо переміщених осіб, які особливо потребують гуманітарної допомоги та захисту. Міжнародна організація з міграції впроваджує програми для запобігання торгівлею людьми та турбується про переміщених осіб в Україні. МОМ надає притулок, засоби гігієни та санітарні засоби, займається реабілітацією та реінтеграцією потерпілих, наданням їм можливостей та іншої допомоги.

Міністерство закордонних справ Литви вже виділило 185 тисяч євро  гуманітарної допомоги Україні, Йемену, Сирії, палестинським біженцям та Управлінню Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців в 2018 році.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ