МакМастер: потрібно протистояти дестабілізуючій поведінці Росії

МакМастер: потрібно протистояти дестабілізуючій поведінці Росії

Радник Трампа з нацбезпеки Герберт МакМастер повідомив на прес-конференції 29 червня, що США хочуть: 

«… розробити єдиний підхід до Росії. Як сказав Президент, він хотів би, щоб Сполучені Штати та весь Захід розвивали більш конструктивні відносини з Росією. Але він також наголосив, що ми зробимо все, що необхідно для протистояння дестабілізуючій поведінці Росії».

МакМастер підтвердив зустріч президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним в кулуарах саміту G20. Як заявив радник президента США з національної безпеки Герберт Макмастер, порядок денний зустрічі двох президентів ще не готовий.

«Ну, конкретного порядку денного немає. Це насправді буде те, про що Президент хоче поговорити. І це – і він буде говорити з багатьма іншими лідерами під час конференції».

Президент Трамп намагатиметься сформувати загальну стратегію для протистояння Росії наступного тижня під час візиту до Польщі та Німеччини на саміті з лідерами іноземних держав.

«Президент попросив нас попрацювати разом у всіх департаментах та відомствах, щоб опрацювати, насправді, три речі: протистояти дестабілізуючій поведінці Росії – чи це кібернетичні загрози, чи це політична диверсія тут, в Європі та інших країнах – зараз на Балканах. Отже, протистояти дестабілізуючій поведінці Росії та розробити стратегію для подолання цього.

Друге – стримати Росію, чи не так? Тому що найгірша річ – ніхто не хоче великої сильної війни, правильно? І тому ми повинні застосувати щось, щоб уникнути конфлікту.

І тоді третє – сприяти напрямкам співпраці. Які напрямки ми можемо визначити як такі, в яких ми можемо працювати разом із Росією, що явно відповідають нашим спільним інтересам? І в світі є багато проблем, які потрапляють у цю категорію».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ