Манафорта та Гейтса звинувачують у роботі на користь Партії регіонів та Януковича

Манафорта та Гейтса звинувачують у роботі на користь Партії регіонів та Януковича

Наприкінці жовтня колишній керівник передвиборчої кампанії Президента Трампа Пол Манафорт і його бізнес-партнер Ричад Ґейтс постали перед федеральним судом у Вашингтоні.

Пола Манафорта обвинувачено за 12-ма пунктами. Йому закидають відмивання грошей, шахрайство та незаконну лобістську роботу у США на користь Партії Регіонів та Віктора Януковича у період з 2006 по 2015 роки. У звинуваченні, зокрема, йдеться:

“Відповідачі Пол Дж. Манафорт та Річард У. Гейтс довго служили політичними консультантами та лобістами. Щонайменше між 2006 та 2015 роками.

Манафорт і Гейтс діяли як незареєстровані агенти уряду України, Партії регіонів (українська політична партія, лідер якої Віктор Янукович був президентом з 2010 по 2014 рік), Януковича та Опозиційного блоку (наступника Партії регіонів, створеного в 2014 році, коли Янукович втік до Росії).

Манафор і Гейтс отримали десятки мільйонів доларів доходу внаслідок своєї роботи в Україні. Щоб приховати українські платежі від органів влади Сполучених Штатів, приблизно з 2006 по щонайменше 2016 рік, Манафорт і Гейтс відмили гроші через десятки американських та іноземних корпорацій, товариств та банківські рахунки”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


З ЦИМ МАТЕРІАЛОМ ЧИТАЮТЬ